Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha en mar 25 eves vagyok...

Ha en mar 25 eves vagyok akkor tenyleg nem jelentkezhetek a legtobb tanfolyamra a munkaugyi kozpontban?

Figyelt kérdés
vagy lehet hogy egyikre se??

2017. aug. 17. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a munkaügyi központnál kérdezd meg. Mert ez nem egészen ilyen egyszerű... Pl. ha nincs OKJ-s végzettséged, akkor 2-t ingyen letehetsz... De mondom, ők ezt jobban tudják és rájuk hallgass inkább, mint a sok okoskodó emberre majd itt. :)
2017. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
holnap bemegyek remelem engedik majd hogy jelentkezzek, valoban ingyen van 2 okj mindenkinek de csak akkor ha rendes suliba mesz esti vagy levelezo tagozatra ami 2-3 eves kepzesek, ez is csak azert van hogy az allambacsi elmondhassa hogy itt 2 szakma is ingyen van itt lehet boldogulni igen ám de egy felnott embernek nincs ideje beulni 2-3 evre a suliba ugy hogy egy heten tobbszor is menni kell mire letelik a 3 ev tonkre megy az egesz ember teljesen, a gyorstalpalo kepzeseket kene ingyenese tenni na az valoban segitseg lenne, mert ezek a 2-3 eves kepzesek felenk el se indulnak mert sosincs eleg jelentkezo, de ha el is indulna akkor is hosszu a 3 ev.
2017. aug. 17. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezni jelentkezhetsz, csak nem valószínű, hogy már kifizetik helyetted.
2017. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezhetsz, én már harminc is elmúltam mikor elvégeztem általuk egyet, ráadásul a csoporttársaim egy része még idősebb volt. A munkaügy által végezhető tanfolyamokra nem ugyanolyan szabályok vannak, mint azokra, amiket önállóan intézel.

Ja és nemhogy ingyenes volt, fizettek érte havonta.

2017. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
őő 25 még határ, van 1-2 szakma, ahol e felett már nem képeznek ki, de akad olyan is, amibe y időt eltőltesz és többet nem dolgozhatsz benne:D
2017. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!