Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ecdl tanfolyamot vizsgaval...

Ecdl tanfolyamot vizsgaval együtt mennyi ido alatt lehet letudni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
pár hónap, de ha tanulni is szeretnél valamit akkor ne legyenek nagy illúzióid az ecdl-lel kapcsolatban, csak az alapokat lehet megtanulni
2010. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Silber ***** válasza:
Ha diák vagy akkor én azt mondom, hogy inkább az informatika érettségire tanulj. Ugyanis ha megszerzed az ötöst, akkor igényelhetsz ECDL-bizonyítványt vizsgák nélkül. Talán némi minimális mennyiséget kell befizetni rá. Ha külön csinálod meg az ECDL-t, akkor minimum egy huszasba kerül.
2010. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó: Én nem mondanám ezt. Ugyanis 4 évig 5- ös voltam infoból, info próbaérettségim 5- ös lett, a rendest pedig már most tudom, hogy nem lesz meg az 5- ös. Az adatbázist nagyon elrontottam. Szóval inkább tegye le, a vizsgadíjakat ugyanúgy ki kell fizetnie, ha jól tudom, akár 5- ös lesz, akár nem.
2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 czibles ***** válasza:

3éve érettségiztem közép infóból 5re és 5k -t kellet fizetnem értem. ennyire azt mondtam legyen, max egy papírral többem van. és tényleg csak arra jó, hogy eggyel több papírom legyen.

akkor van csak értelme, ha olyan helyre mész dolgozni, ahol kell nekik egy alap számítógépes ismeret és ezzel tudod igazolni. (rámondásra is elhiszik már szerintem egy fiatalról, hogy tudja használni a gépet.)

modulonként szerintem nagyon nem éri meg lerakni.

2010. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!