Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Meg szeretnék tanulni "körmözn...

Meg szeretnék tanulni "körmözni". Ennek mi a menete, mivel kell kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül szeretnék ezzel hivatásszerűen foglalkozni, csupán érdekel és szeretném megtanulni, max. családban és barátoknak csinálnám. Aztán később lehetséges, hogy jól jönne keresetkiegészítésnek vagy az is lehet, hogy váltanék és inkább azzal foglalkoznék, egyelőre még nem tudom. Szóval mindig érdekelt, most pedig van időm bőven, pénzem is van rá, úgyhogy szeretnék elmenni egy tanfolyamra, de nem tudom, hogy melyikre vagy mivel kellene kezdeni. Az alap dolgokon kívül azért szeretnék tanulni különböző technikákat, díszítéseket is, pl. nagyon tetszenek a 3d porcelán díszítések is, de nyilván nem ezzel kell kezdeni. Én valahogyan úgy képzelem ezt el, hogy ezekre mindre van külön-külön képzés, de nem tudom, hogy konkrétan hogyan épül fel ez a folyamat.

Valaki leírná, hogy ez az egész hogyan működik és hogyan érdemes elkezdeni? (Egyébként vidéki vagyok, Kaposvár vagy Pécs és környéke jöhetne szóba)


2017. okt. 20. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!