Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lovas terapeutákat kérdeznék,...

Bones117 kérdése:

Lovas terapeutákat kérdeznék, akik már átestek azon, ami előttem áll, vagy akik ismertek a témában. Milyen végzettség/ek kell/enek, ha erre szerenék tovább menni?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, gimnázium 11.osztályába járok, és lassan döntenem kell, hogy is tovább. Lovak nélkül nem tudok élni, és érdekel valamilyen iránya a gyógyításnak is. Ezért gondolkodtam azon, hogy lovak segítségével tartanék foglalkozásokat beteg gyerekeknek, mert tudom, hogy ezzel sokat el lehet érni. A kérdésem a következő: ehez milyen végzettség, képzések elvégzése szükséges?Eddig az egyetlen infóm, hogy talán gyógytornász, majd egy lovas terapeuta képzés.

Válaszokat előre is köszönöm. Egyéb tanácsokat is szívesen fogadok. :)



2017. okt. 24. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

legyél mérnök heti 40 órában, így lesz időd és pénzed a lovakhoz.

Ne akarj kitalálni dolgokat, pláne ne beteg embereknek, azért, hogy neked jó legyen.

2017. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaz, én még messze vagyok ettől, de én is lovas terapeutának készülök. Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar az amelyik ezzel foglalkozik. Nekem anyukám ajánlotta, és már 93%-ban biztos vagyok benne, hogy nem fogok változtatni véleményen. Már megnéztem a honlapot, és nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Remélem tudtam segíteni 😊 [link]
2017. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen!! :)
2017. okt. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!