Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL tanfolyamra otthon fel...

ECDL tanfolyamra otthon fel tudok készülni (könyvből)? Ha igen, mennyire részletesen kell tudni a dolgokat, tudnatok megadni címeket, ahol kérdéstípusokat, tételsort le tudok tölteni?

Figyelt kérdés

Vagy valami olyan oldal is jó lenne, ahol a vizsgáról részletesn írnak, eddig még sajnos nem találtam ilyet, mindenhol csak nagy vonalakban irnak infókat.

Hogy működik a vizsga, mindegyik modult számítógépen kell megoldani?


2010. máj. 30. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom modulokat tudod, hogy mik vannak. Igazából nem is értem, hogy milyen tételt akarsz hozzá. Exel, World, Acces, Powerpoint, Webszerkesztés (HTML), Képszerkesztő, levelezés, számítógépkezelői alapismeretek vagy mi. Nem nagy cucc egyik sem.
2010. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 czibles ***** válasza:

mégis hol máshol mint gépen?

word-öt írógépen szeretnéd vagy mi?


ecdlről minden:

[link]


esetleg középszintő informatika érettségiket nézhetsz:

[link]


bemész egy könyvesboltba és veszel 1 felkészitőkönyvet.

2010. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ECDL-em, és azt ajánlom, hogy az IKT alapismeretes modult annyira ne becsüld le. Régen nagyon könnyű volt, de azt hiszem egy-két éve változtattak rajta(bővítették a témakört), és nekem másodszorra sikerült csak, pedig mindenem elsőre sikerült addig. A könyvesboltban kapható direkt hozzá egy könyv példákkal, de az ecdl honlapján is sok infót megtudhatsz. Sok sikert!
2010. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem írógépre gondoltam :-) Hanem arra pl. IT alapismereteket pl. nem számítógépen, hanem papír alapon kérdezik. De lehet én fogalmaztam rosszul. Leginkább az érdekelne, hogy pl. Esszé jellegű kérdések lehetnek-e, vagy tesztkérdések, vagy csak konkrét feladatok. Tehát, hogy mennyire elméleti és mennyire gyakorlati jellegű ez a vizsga. Remélem így már érthetőbb vagyok :)
2010. máj. 30. 17:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd' el felejtettem, köszi a segítséget!
2010. máj. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!