Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógymasszőr tételek? Ha van...

Gyógymasszőr tételek? Ha van valaki, akinek meg vannak ezek a tételek kidolgozva tudna abban segíteni, hogy megkaphassam?

Figyelt kérdés

Örök hálám lenne érte, de tényleg:)



Első ellátás-elsősegélynyújtás

Interakció az egészségügyi ellátásban

Aszepszis- antiszepszis, munkavédelem

Egészségmegőrzés

Masszázs alapozás

Gyógymasszázs


2010. máj. 31. 14:06
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Mikorra kellenek neked a tételek? Mikor vizsgázol? Én jelen pillanatban pont a tételeket gépelem be, és készülök a vizsgámra ami októberben lesz. Nekünk mindenből 30 tételünk van. Az anatómia tételeim megvannak (jelen pillanatban azokat gépelem). Ha gondolod nagyon szívesen megosztom veled emailba, amint végzek velük.

2010. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. én novemberben. pirosclit@freemail.hu az email címem. ezer hála!
2010. jún. 30. 16:08
 3/6 anonim válasza:
sziasztok szeretném kérni a segítségeteket mert egyik ismerősömnek kellene ez a kidolgozott tétel sor vagy mi ez és nem találtam neki sehol ha tudnátok segíteni nagyon szépen meg köszönném
2010. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hali, Sikerült Masszázs alapozást tételt szerezned? Ha igen, akkor kérlek, hogy küldjed el nekem (szamoca471@freemail.hu). Előre is köszönöm. Üdv: Nagyné Erzsi
2011. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Ha még megvan az Interakció az egészségügyi ellátásban el tudnád nekem is küldeni eclair17@citromail.hu nagyon hálás lennék.

üdv Eclair

2011. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello mindenki!


Nem kaptam meg a kidolgozott tételeket! úgy hogy bocsesz mindenkitől, de nem tudok küldeni tételeket. ilyen kéréssel ne keressetek meg e-mailen keresztül, mert sajnos nem tudok segíteni.


(+ a vizsgaelnökünk eléggé f*sz volt, így csak a könyvekből való tanulást fogadta el... ha valaki másból is tanult, arra rögtön rászállt... :S ajánlom mindenkinek, hogy feküdjön rá a latinra latinra latinra... plusz nyaljátok be a könyvet a-tól z-ig)


üdv:

Egy gyógymasszőr

2011. márc. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!