Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit jelent a Ket. Rövidítés a...

Mit jelent a Ket. Rövidítés a közigazgatási alapvizsgán?

Figyelt kérdés

"A Ket. egyik alapvető célja: elérni, hogy az ügyfelek számára könnyen megismerhetőkké és

átláthatókká váljanak azok az eljárási szabályok,........."


Ki van nyomtatva a könyv és gyorsan kell tanulnom,de sehol nem írta ez micsoda...


2010. jún. 1. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. évi CXL. törvény
2010. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ejnye ejnye ezt azért illiktudni
2010. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszi. És ezt mondhatom így rövidítve a vizsgán?


2. válaszoló: Igen,valószínű illik tudni,bár én akit bent kérdeztem,azok vagy elfelejtették vagy nem tudom,de ők nem tudták.Én pedig most kezdtem el tanuléni vizsgára,legalább megkérdezem. Amúgymeg ha illik tudni,akkor gondolom te is tudod,mégse írtad le! Hát kössz,ezért felesleges volt beírnod!

2010. jún. 2. 18:26
 4/4 anonim válasza:
66%
Közigazgatási eljárásról szóló tv. :) egy kicsit megkésve, de én csak most regiztem...:P
2011. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!