Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Én járok egy munkaügyi központ...

Én járok egy munkaügyi központos tanfolyamra és túl vagyok két modulzáró vizsgán és nagyon könnyű volt akkor a többi is ilyen lesz?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk, olyan könnyűek voltak hogy mindenkinek meglett, meg a tanár volt hogy kiment igy puskázni is lehetett, szerintetek a többi modulzaro is ilyen lesz vagy csak az eleje ilyen es majd be fognak keményíteni?? Mert a következő modulzaroban mar szamitasok is lesznek meg minden szerintetek mire számítsak be fognak keményíteni vagy az egész képzés ilyen lesz??

2017. dec. 9. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig olyan volt az egész, hogy tanár szóban kérdezgetett mindenki válaszolt valamit azt csá :) De ez tanár függő elsősorban, de nem hinném, hogy vasszigorral kezelnék, mert az ilyen tanfolyamokon nem az a cél hogy kicsesszenek az emberrel.
2017. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!