Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek egy munkaügyi...

Szerintetek egy munkaügyi központos tanfolyamon örülnek neki ha megbukik az ember?

Figyelt kérdés
Mert ha nem sikerül akkor vissza kell fizetni minden támogatást. És ez nekik lehet jól jönne nem tudom. De én úgy felek mert olyan sok mindent feltoltottek az online tarhelyre amiket meg kell tanulni. Sok pdf fájl van es megnyitok egyet es olyan hosszú szövegek jonnek be hogy ezt max elolvasni bírom megtanulni nem. Meg csak 2 hónapja járunk a kepzesre de mar fel van töltve nagyon sok ilyen pdf fájl es egy db is olyan hosszú szoveget tartalmaz. En ugy felek nem akarok ilyen fiatalon eladosodni. Inkább gyarba kellett volna mennem mar tudom onnan legrosszabb esetben kirúgnak de nincs komoly következménye, mert lehet menni máshova.

2017. dec. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A munkaügyiseknek teljesen mindegy, hogy te elvégzed vagy nem. A szövegek hosszúak, de nem is egy nekiülésből kell őket megtanulni, ganem minden előadáshoz a vonatkozó részt. A magyarázat után már nem lesz nehéz.

Ha egy tárgy nekem nehéz volt, akkor tanuló társakat kerestem. Rengeteget segít

2017. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan ettől félsz? :D


Dehogy örülnek annak, hogy megbuksz. (Amúgy is az esetek túlnyomó részében csak hazudják, hogy vissza kell fizetni... annak érdekében, hogy tanulj is valamit és ne bukj meg.)

Ők megkapták utánad a támogatást, ha megbuksz, nekik is vissza kell fizetni. Ez ilyen egyszerű.

Szóval neki az a legjobb ha átmész.


2 hónapja jársz, azóta mennyit tanultál?

Naponta szánj rá 1-2 órát ha ennyire nehezen megy a tanulás.

Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne...: :) Megnézném én, hogy akkor mit kezdenél egy egyetemi tantárggyal, ahol félév alatt összejön az a masszív 500-1000 oldalas anyag és abból kell vizsgáznod úgy, hogy a kettes csak 60%-tól van. S akkor van minimum 4-5 ilyen tantárgyad egy félévben. :) A "könnyebbekről" nem is ejtek szót.

2017. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, kb át fognak lökni.

Ha sok a bukás, nem adnak több támogatást.

2017. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat.
2017. dec. 27. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha a vizsgán meg is buktatnának, csak a pótvizsga díját vagy köteles megtéríteni(ami olyan 45 ezer), és akkor nem kell visszafizetni semmit sem.
2017. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!