Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen végzettség kell ahoz,...

Milyen végzettség kell ahoz, hogy valaki tetováló (tattoo) művész legyen?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy most fogom elvégezni az iskolámat és tetoválóvá szeretnék válni...

és nemtudom hogy milyen képzettség kell hozzá...

forumozom egy ideje és a tapasztaltabbak meg aki benne van a szakmában aztmondta ,hogy a tanfolyamok igazából drágák és nem tanulok sokat + az oklevéllel nemigen érek semmit...

azt tanácsolták hogy keressek magamnak mestert ,ami már útban van... nekem a kérdésem hogy kell e valamilyen külön képzettség hozzá?


2010. jún. 4. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen,csak tehetség. De lentről kell kezdened,mármint hogy fogsz pár jó rajzodat és elbattyogsz egy szalonba és megmutatod.Ha felvesznek akkor jó vagy!:) De ha saját üzletet akarsz akkor csak pénz kell és tehetség.:) Sok sikert hozzá!
2010. jún. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerbusz!

Annak idején,mikor a MTSZ.(Magyar Tetoválók Szövetsége) tetováló tanfolyamot indított, min. 8 általánost kért.

Az oklevél ahhoz kell,hogy MTSZ tag lehess.Ha nagyon jó leszel,nem fogják kérni.Azoknak sem volt akik elkezdték.

A valóságban mindegy,hogy mi a végzettséged.

Eltökélt légy,és rajzolj minél többet.

Gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás!Legyen önálló stílusod.

Amikor eléred ezt a szintet elmondhatod,hogy tatto művész vagy.Ha nincs minden szempontból önálló műved,"csupán" tetováló leszel.

Bőrre rajzolni nehezebb,mint papírra.Tapasztalat.

Sok sikert!J.

2010. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 monkika21 válasza:
Szoval ha jó értem akor fogok pár jó rajzomat és be megyek egy tattoo szalonba és meg mutatom és ha tetszikneki és látja hogy értek hozá meg szeretem csinálni akor betanitana?
2014. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!