Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ-t érdemes elvégezni...

Milyen OKJ-t érdemes elvégezni amivel utána könnyebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Közgazdasági suliba szakmai érettségit tettem, így efféle irány érdekel. Esetleg a kis- és középvállalkozók ügyvezetője II. okj-t érdemes elvégezni? Azért érdekel mert az angolom gyenge és úgy tudom itt angol órákra épül a tanfolyam.

2018. jan. 22. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A kkv-ügyvezető elsősorban egy állam által támogatott mindenki számára ingyenes nyelvképzés, aztán hogy nevet is adjanak a gyereknek, hozzácsaptak pár informatika és menedzsment órát, és elnevezték KKV ügyvezetőnek. Na most ahhoz, hogy te egy bármilyen vállalkozásban ügyvezető legyél, nem kell semmilyen végzettség. Én azt mondanám, hogy ha ez az irány érdekel, akkor inkább olyat végezz, ami tényleg tanít is valamit. Szerintem a legjobban a pénzügy-számviteli ügyintézővel jársz egyébként, bár azt egyetemen is tanulhatod FOSZK képzésben, és onnan még könnyebben tovább is tanulhatsz, ha szeretnéd.
2018. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot. Sajnos egyetemre nem lett annyi pontom így az kiesett.
2018. jan. 22. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A FOSZK-ok általában olcsóbbak, és felvesznek pontszám nélkül is.(többnyire)
2018. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!