Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Masszőr tanfolyamot tudnátok...

Masszőr tanfolyamot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék mellék állásban masszőrként dolgozni. Férfi vagyok, nagy és erős kezem van. Korábbiakban akiket megmasszíroztam egytől egyig azt mondták, hogy ezzel foglalkoznom kéne mert jól csinálom és profitálhatnék belőle. Illetve akit megmasszíroztam mindig kérte az ismétlést. Melyek azok a masszázs típusok melyek népszerűek? Illetve milyen tanfolyamot ajánlanátok?

#masszázs #ötlet #tanács #masszázs fajta
2018. jan. 30. 09:02
 1/4 exelant válasza:
A svéd-,frissítő masszázs ami a legnépszerűbb. Mindenki egy jó kis átgyúrásra vágyik javarészt. A talpmasszázs és a cellulit masszázs még amit gyakrabban igénybe vesznek az emberek,legalábbis szóban e felől érdeklődnek a legtöbben, de a svéd-,frissítő masszázs ami a prímet viszi. A többinek a neve már nem sokat mond az embereknek, neked hiába tűnik egyértelműnek. A sómasszázsnál, a sörmasszázsnál is már azt kérdezik az emberek, hogy az meg micsoda, hiába tűnik neked egyértelműnek, hogy ott sóval, vagy sörrel masszírozol. Akkor még ne is emlegessünk ilyeneket, mint az abhyanga masszázs, a marokkói masszázs a lomi lomi vagy balinéz masszázs, shiatsu masszázs egy óra hosszáig lehetne ezeket magyarázni, s utána úgyis mindig ott maradtok a leendő vendégeddel, hogy neki tulajdonképp csak egy jó kis olajos - krémes hát vagy teljes testmasszázs-átgyúrás kell, annál többet nem igényel, mondd mi mennyibe kerül nálad a svéd-,frissítőt tekintve, ha 30 -60-90 perces masszázsokat szeretnének igénybe venni. A többibe legfeljebb a kíváncsiság viszi bele az igényesebb vendégeket alkalmilag is. Nem rossz ha vannak a kínálatodban, de ne számíts nagy vendégkörre azokból. A nyirokmasszázs és a thai masszázs is sokszor csak érdeklődés szintjén marad meg, legfeljebb bemutatót kérnek belőle, és elvárják, hogy olyan áron csináld meg, mintha egy svéd-,frissítőt kérnének tőled, miközben azok máshol is magasabb áron mozognak. És ha többet mersz kérni, még te vagy az önző.
2018. febr. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Latom tapasztalt vagy. Dolgoztál ebben? Szerinted feketén lehet csinalni? Vállalkozóit mellékállásban erdemes kivaltani? Bankban vagyok 225 nettoval de kellene mellekes Es eros a kezem, jol megy.
2018. febr. 2. 12:21
 3/4 exelant válasza:
Mikor még volt két részmunkaidős állásom a kezdetek kezdetén, feketén kezdtem bele az egészbe, de szinte azonnal, ahogy kiderült az ismerőseim körében, hogy masszázzsal is foglalkozom, nem az öröm jött elő és a gratuláció, illetve a "Sok sikert!" címzetű mondatok, hanem a károgás azonnal, hogy a NAV így, a NAV úgy, vigyázz így a NAV-val, vigyázz úgy a NAV-val, s jöttek a szaftos történetek ezzel kapcsolatosan. Így kiváltottam egy adószámot végül , amit a másodlagos bevételekhez lehetett kiváltani, azzal kezdtem el ezt az egészet legálisan csinálni. Megéri csinálni, oly sok plusz költséggel nem jár, a TB-met fizetem magam után, arra odafigyelek, hogy a munkámhoz is elegendő számlát küldjek be elszáámolásként, én is adok számlát a vendégeimnek, de az arányokra is igyekszem figyelni, hogy én is ezt a munkámhoz szükséges alapanyagok vásárlásainál kiadásként kompenzáljam a kiadott számlák összegének arányában. Nem csinálok így nullszaldót, adózom normálisan-éves adózásban-de a saját zsebemnek sem vagyok ellenségek, amikről lehet, én is kérek számlát, kiadásként. Olajok, krémek, papír törlőkendő, törölköző, lepedő, mosópor, öblítő, fertőtlenítő, folyékony szappan, tusfürdő,satöbbi...ezeket le lehet írni költségként. A svéd-,frissítő masszázst feltétlenül javaslom, a legtöbb ember egy jó kis átgyúráson kívül nem igényel mást. Biztos a munkád során fognak belekérdezni másba is a vendégeid, hogy ehhez vagy ahhoz a masszázshoz értesz e , de ezeket sokszor szerintem csak azért kérdezik, hogy beszéltessenek, hogy kérdezzenek valamit pusztán, aztán azzal váltok csak el, hogy majd jelentkeznek, s kis eséllyel lesz is ebből a kérdésből ténylegesen is valami. Amire még jobban jövögetnek nálam, az a talpmasszázs, olykor a nyirokmasszázs és a tradicionális thai masszázs, de a többire nagyon minimális a jelentkezés, bele-beleszemeznek alkalmilag, maximum rákérdeznek, hogy ehhez-ahhoz értek e, ha azt mondom, hogy igen, elmeséltetik a kezelés módját, s jön a válasz, hogy majd egyszer ezt is -azt is kipróbálom, de általában, mint már mondtam, a majd egyszer kipróbálom mondat, mindig csak majd marad, a most meg lehet csinálni , most kipróbálom, elenyészően fordul elő, csak a beszéltetés megy a legtöbb masszázstípusról. Ha érdekli is a vendégeimet, főleg a drágábbak közül valami, ott is az alkudozás menne, hogy nem e lesz akciós valamikor. Érdekli is a vendégeket, de kiadni rá a pénzt sajnálják, még ha az eredeti áraim így is kicsit a piaci árak alatt mozognak, hogy megfizethetőbbek legyenek.
2018. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!
2018. febr. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!