Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A számítógép szerelő OKJ-n...

A számítógép szerelő OKJ-n olyanokat is tanulunk, hogy laptop tisztítás, Laptop BGA reball, telefonok szerelése, alaplapon kondicsere, vagy csak inkább asztali gépek szerelése+ tápegységek kimérése, ill szoftveres karbantartás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de fogadni mernék rá, hogy ilyen ott nincs, érdeklődj egy képzési intézménynél.
2018. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 feketeluc válasza:
Ahol én végeztem, számítógép rendszer karbantartó volt az okj-s neve, először volt egy alapszintű kezelői rész (kb mint az ecdl, vagyis word, excel, stb) kevés töri, elméleti ismeretek, pl hogyan működik a cd... és nagyon elavult asztali gépparkon minimális gyakorlat, felismerni a slotokat, és behelyezni egy memóriakártyát... volt még projektmenedgement, megtanultunk használni egy erre való szoftvert... illetve elvi alapok egy hálózat kiépítéséhez, tűzvédelem, biztonsági mentések, ilyesmi... és, kicsit belenéztünk a linuxba is, felhasználói jogosultságok kiosztása szinten...két éves nappalis képzés, jelessel végeztem, de egy gimibe se mertem volna azzal a tudással rendszergazdának menni...
2018. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En elvégeztem a számítógép szerelő es karbantartó szakmát. Laptopokal meg asztali gepekel fogtok foglalkozni, mobilokal nem. Tapehyseg teszt kábel teszt ilyenek lesznek. Krimpeles is. Laptop asztali gepek szerelése javítása karbantartása illetve szoftveres dolgok, operációs rendszerek stb stb.
2018. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Én is ezt sejtettem.
2018. ápr. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!