Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Honnan tudom hogy kell-e...

Honnan tudom hogy kell-e fizetnem egy OKJ-s képzésért, vagy sem? Még egyetlen egyre sem jártam, és még csak 20 éves leszek.

Figyelt kérdés
Miskolcon szeretnék keresni egy ingyenes tanfolyamot, de egyik leírásnál sem térnek ki az ilyenekre...
2010. jún. 14. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A korrekt az lenne, ha szerepelne a leírásban. Így 2. lehetőség van: vagy telefonon, vagy személyesen érdeklődsz. Ja, egy 3. Ha van e-mail cím, kérdezd meg neten keresztül. Sok sikert.
2010. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nappalin keresel vagy estin?

Én estire járok és nem kell tandíjat fizetnem. Amelyik osztálytársamnak van már Okj-s képzése annak kell fizetnie havi tizenpárezer forintot. Akinek diplomája van az sem fizet semmit. De ez lehet hogy sulifüggő azt nem tudom, menj be a suliba és kérdezd meg a titkárnőtől, vagy hívd fel őket biztosan segítenek.

2010. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!