Nagyon elkéstem ezzel?

Figyelt kérdés

9 éve fuvolázok

Most vagyok 9.es

Mindenki azt mondja, hogy zeneművészetibe való vagyok, és hogy ezt kihagyni nagyon nagy hiba

Idáig nem is foglalkoztam ezekkel az emberekkel

Aztán egyszercsak rámjött, hogy milyen lenne átmenni zeneművészetire?

Nálam azért nem jött szóba 8.ban, mert kolisnak kellett volna lennem, az pedig nem szerettem volna lenni, mostmár azzal is megbarátkoztam

De már ugye jövőre szerintem nem tudnék átmenni max. 10ben(mert jövőre is kilencedikes leszek, ez egy előkészítő év most nekem)de az meg már nagyon késő, nem?

Vagy haggyam, és csak majd ilyen egyetemet célozzak?

(Az iskola a a Miskolci Bartók lenne)

15/l


2018. máj. 13. 13:17
 1/2 anonim válasza:

Azt hiszem ezt senki nem tudja megmondani helyetted. Ezt neked kell eldönteni, beszéld meg a szüleiddel. Amúgy nem értem hogy miért mondod, hogy jövőre nem tudsz átmenni (mert újra kilencedikes leszel.) Ha így is úgyis 9.es lennél, próbálj meg valamilyen módon átkerülni a Bartókba, és ott is kezdesz 9.esként.(mondjuk a felvételi időszak már lejárt de nem tudom az ilyen suliban ez hogy működik)

Hajrá :)

2018. máj. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 18. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!