Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez akkor most hogy is van? Mi...

Ez akkor most hogy is van? Mi lehet a háttérbe?

Figyelt kérdés
Felhívtam ma az autós iskolát ahol vagyok hogy a forgalmi bukás után hány órát is kell venni.Azt mondta nem árt ha 10-et veszek mert az szerinte bőven elég..Na igen ám,voltam nemrég egy új oktatónál akinek a legelső kérdése az volt hogy mennyi pénzem van erre félre téve..A másik fele hogy 12 órát levezettem nála plusszba és még a vizsga akkor se került szóba csak az hogy mennyi 10 órára lesz még szükségem,jelzem nem vagyok full pancser...A kilométert óra után sose írta holott nálam az már tökmindegy..Az iskolába ezt mind elmondtam és azt mondta hogy utána néz és délután visszahív..Na kérem szerintem ez baromi a lerázásra ment ki hogy utána néz..A másik mi az hogy a kilométert nem írja mert teljesen felesleges ?
2018. júl. 6. 19:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!