Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi School of Business suliról? Azon belül meg az újságíró I. szakról? Van aki most oda jár? Neki mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Voltál már magában az iskolában? Ha nem, akkor ne döbbenj meg ha mész, mert tényleg egy panellakás magasföldszinti lakásában van :-) Én azért beíratkozáskor rendesen ledöbbentem :D

Napi 2-3 órám volt, főleg magyart nyomatták, de nagyon lightos volt az egész (főleg emelt magyar érettségi után), lesz gépírás is, és lesznek gyakorlatok is amikor terepre mentek. Én egyetem mellett csináltam levelezőn, nem volt megerőltető az biztos.

Nem akarok rosszat mondani, de nekem túl komolytalan volt, ráadásul lényegében azt tanították amit már érettségire megtanultál.

2010. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!