Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Állatorvosi egyetem érettségi...

Állatorvosi egyetem érettségi előkészítőről vélemény? Rendesen felkészítenek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bioszon voltam. Hááát... A néni nagyon aranyos volt végig, jókat dumáltunk, csak nem feltétlen az anyagról. :D Amikor pedig az anyag volt a középpontban, akkor mindenki eszeveszetten körmölt, hogy le tudja írni a dián szereplő szöveget, ami elég nehéz menet volt.

Egyetlen pozitívum az volt, hogy a biokémiás részt egy bácsi tartotta, és ő nagyon jó diákat hozott és jól magyarázott, később is az alapján tanultam.

Aki kémiára is járt az elvileg egy fokkal jobb volt, de vannak jobbak.

Összességében én nem igazán ajánlanám.

2018. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én két fajta előkészítőn voltam. A véleményem az, hogy a csodát nem ezektől kell várni. Mármint senki sem fog tanulni helyetted. Persze az nem árt, ha általános kémiát, biokémiát, stb. jól elmagyarázzák, hogy azért átlásd, de neked kell főleg dolgoznod rajta, hogy menjen.

Viszont kémia számításokra érdemesebb magántanárt szerezni.

2018. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!