Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Burkoló vagy Szoftverfejlesztő?

Burkoló vagy Szoftverfejlesztő?

Figyelt kérdés

Ez a két szakma tetszik, 24 éves vagyok. Melyikbe lenne érdemes belevágni? (okj mindkettő).

Azon gondolkodtam ,az okj alapokat megadná , ezután mennék tovább 26 évesen Codecool suliba. Már késő lenne? 27-28 évesen tudnék munkát találni mint szoftverfejlesztő?


Vagy


Végezzek el okj-n egy Burkolót 2 év alatt, kezdjek el dolgozni és ha már jól fog menni saját vállalkozás?


2018. aug. 6. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy menj 1 éves képzésre pl az A&K -ra és állásba 25 évesen.
2018. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban? ( A&K )
2018. aug. 6. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerősöm ment oda tanulni. Tanfolyam vége előtt már dolgozott.
2018. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeptemberben indul ez az ingyenes okj. 26 évesen vegeznek (ezalatt osszegyujtenek masfel milliot ) es ezzel nemhinnem hogy meg talalnek allast. Ezutan elkezdenem a codecool sulit
2018. aug. 6. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elvégezném mind kettőt, csak azért is mert mind az építőiparban mind az informatikában nagy a kereslet, nekem van már egy festő, mázoló OKJ-m, most számítógép-szerelő OKJ-t végzek :) A mai világban szerintem jó, ha az ember több mindenben jártas, mert nem lehet tudni mikor mire lesz szüksége.
2018. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen!:) énis erre gondoltam. Kellene egy nagyonjó szakember aki szepen burkol és mellé elmenni segédnek. Aki kitanítana rendesen. Ez mellett lehetne otthon nyomni a programozast :)
2018. aug. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!