Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetet/tapasztalato...

Mi a véleményetet/tapasztalatotok a BME emeltszíntű fizika éretségi előkészítőről?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek fizika/biosz előkészítőt és szeretném tudni a véleményeteket.

2018. aug. 7. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudtam, hogy van ilyen, de az ottani előadók közül ismerek jó párat, biztos ők tartják. Ha igen, akkor ajánlom, amúgy az egyetemen szinte egy az egybe ugyanaz ment le fizikából, mint aminek gimiben kellett volna. Sok mindent a gimiben nem magyaráztak meg hogyan jön ki, az egyetem ilyen szp-ból mindig jobb.
2018. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

ELTE TTK Hallgatói Alapítvány biológiából a legjobb.

(Nem az ELTE Centrum!)

Ismerem a tanárt, lelkes, nagy tudású, intenzív, meggyőző.

Mindig tele van minden csoportja.

Érdemes a fizikára is menni, most lett egy igazán jó tanár.

(Két éve még nem volt oké, de el lett küldve emiatt.)

2018. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én jártam a BME-s fizika előkészítőre, nekem sokat segített, 97%-os emeltet írtam végül, pedig ennyit még csak nem is akartam. Igazából minden részből tartanak pár perc elméletet, utána feladatok nagyon jó magyarázással, kérdezni sem tudsz mit, pedig lehet.
2018. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősöm volt rajta, neki segített.
2018. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!