Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens tételek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocsájtanám, hogy nem szokásom a tételek lejmolása, de most sajnos rákényszerülök, tőlem független okból. A lényeg, hogy elkezdtem a tanfolyamot, már tavaly november óta tart. A komoly szakmai képzés csak április végétől kezdődött el, addig anatómiáztunk, szerintem (mások szerint is) feleslegesen. Alapápolás egy semmi volt, klinikumi vizsgánk meg nem is volt, csak rávágták a jegyet és annyi.


Nos a helyzet az, hogy a komoly szakmai tárgyakra alig van idő. Elkezdtem saját szakállamra dolgozni a tételeket, aztán innen-onnan tudtam letöltögetni jegyzeteket, azzal kiegészíteni a dolgokat, de elég sok dolog van, ami hiányos, szarul adták le, nem adták le, nincs meg... Az egész egy nagy káosz és már tiszta ideg vagyok, hiszen ebből vizsga lesz novemberben, 60 tétel van, ebből van kb 18 üzemviteles tételem és így ennyi...


Ezért szeretném a segítségeteket kérni. A 30 A és B szóbeli tételre lenne szükségem. Ha valaki el tudná küldeni nekem ezeket, az életemet mentené meg vele. (Meg vagy 200 ezer forintot amit a tanfolyamba öltem, aminél ráadásul egy rakás óra is elmaradt...)


Köszönöm, hogy elolvastál.



2018. aug. 13. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! hogy állsz azóta a tanulással és a szakmával? Hasonló cipőben járok én is :(
2019. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eva.eva válasza:
Tudom hogy mar nem aktualis de feltetelezem a pannon kincstar tanodaba jartal....A szakmarol semmit nem tanitanak meg csak a penzt tudjak elvenni. Azota mi lett veled?
2020. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!