Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan is működnek ezek a...

Hogyan is működnek ezek a cisco tanfolyamok?

Figyelt kérdés

Nem teljesen(vagy mondhatni teljesen nem) értem a felépítését.


Tehát vannak eféle képesítések, hogy:

CCNA

CCNP

CCDA

CCIE

CCDE

stb. de ezeknek mindennek van ilyen "alkódja", mint a 200-125 vagy 200-105 stb ezek mit jelentenek? Meg olvastam h ezeken az egyes vizsgákon belül vannak különböző "irányultságok" vagy mi(javítsatok ki ha valamit rosszul értelmezek) mint pl switching and routing, provider vagy collaboration stb. De akkor nekem ezt mind el kell végeznem, hogy megkapjam a ccna képesítést vagy hogy van???? (annyit tudok hogy a ccna után jöhet csak a ccnp és így tovább). Valamint olvastam olyat is, hogy egyes vizsgákat ki lehet váltani részvizsgával (aszem) mint a icnd1 vagy valmi hasonló. Szóval hogy is van ez az egész, elmagyarázná valaki?


2018. aug. 21. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én CCNA vizsgákat most teszem le. 4 részből áll, ezeken belül kb.12 fejezet van, mindegyik végén van egy kb. 24 kérdéses vizsga plusz a 12 részből egy 100 kérdéses záróvizsga és még a gyakorlati feladatok amit Packet Tracer-ben kell elvégezni. A kódok nem tudom mit jelentenek.
2018. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!