Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szakmák vannak amik...

Milyen szakmák vannak amik kapcsolatosak az univerzumhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem nagyon kerestem utána, hogy milyen szakmák vannak a csillagászon kívül, ami kapcsolatos lenne az univerzumhoz. De nem is nagyon találhattam.

Most pénz- és számviteli ügyintézőnek illetve közgazdásznak tanulok még a gimiben, viszont nem azt mondom hogy nem szeretem ezt a szakmát, hanem jobban vonz az univerzummal kapcsolatos dolgok.

Inkább tanfolyamra gondoltam, vagy arra, hogy melyik tantárgyat fokozzam kicsit jobban, tanulás szintjén.

Természetesen ezt másodállásnak gondoltam, és nem mester szinten szeretném űzni, hanem asszisztens féle, vagy akármi más :)



2018. aug. 26. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Asztrologus, jos, horoszkopos tanacsado.Kb. az osszes ilyen atveros josolast csinalhatod akkor.
2018. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szó amit keresel, a kozmológia. Ha komolyan akarsz kozmológiával foglalkozni, akkor az abszolút minimum szerintem egy graduális fizikusképzés különös tekintettel az általános relativitáselméletre és a részecskefizikára.

Nem tudom, hogy lehetne ezt másodállás szintjén űzni. Ahhoz túl sokat kell tanulni hozzá.

Ha csak hobbi szintjén akarod, akkor elég ha megtanulsz angolul, aztán irány a könyvtár vagy valami online könyvesbolt. Bár alapvető fizika nélkül akkor sem fog menni.

Még nem olvastam, de én Ethan Siegel - Beyond the Galaxy című könyvével kezdeném. Baromi jó dolgokat publikál a fickó a Mediumon.

2018. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!