Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha elirtam a nevem az autosisk...

Nikolett9999gy kérdése:

Ha elirtam a nevem az autosiskolanal beiratkozasnal, mert megszokasbol hozzairtam a masodik nevem de az nem szerepel hivatalosan a szemelyimen es KRESZ vizsgan jeleztek de engedtek vizsgazni?

Figyelt kérdés
Na es ha ott engedtek igy de szolt a suli vezetoje,hogy a kozlekedes hatosaghoz menjek be es szoljak,hogy irjak at,mert kesobb gaz lehet belole,szerintetek atfogjak irni es nem lesz belole gaz,hogy a plusz nevvel vizsgaztattak?:D

2018. szept. 7. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz, akkor nem fogják átírni. Ha szólsz, akkor átírják, és nyilván nem lesz belőle semmilyen probléma, hiszen akkor vizsgáztatni sem engedtek volna. Amúgy én a helyedben inkább új személyit csináltatnék, mert ha nem szerepel benne a második keresztneved, amivel anyakönyvezve vagy, akkor ott van a bibi.
2018. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!