Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ti vennétek órákat skype-on...

Ti vennétek órákat skype-on egy gimistől?

Figyelt kérdés
Mármint, zavarna-e titeket az életkora?

2018. nov. 2. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
És tud tanítani?
2018. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nincs kellő háttértudása. Persze ha így látatlanba kell mondani.


(Gondoltam először, lecsapom, hogy nem csak e-Bay-ről...)

2018. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem vennék.
2018. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem, csak e-Bay-ről veszek órát.
2018. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
54%
Skype-on biztos hogy nem.
2018. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Én anno vettem órákat gimistől - bár igaz, nem skypon -, de a matekot brutál jól el tudta nekem magyarázni és még meg is szerettette velem úgy, hogy a majdnem bukáshoz képest végül kitűnővel érettségiztem belőle, szóval én senki helyében sem ítélkeznék valaki felett pusztán egy életkor alapján, mert lehet, hogy sokkal jobban tanít, mint egy "képzett tanár" és még anyagilag is sokkal jobban jársz vele. :)


Szóval én kipróbálnám és az alapján döntenék, hogy vennék-e további órákat.


Sokan úgy istenítik a "képzett" tanárokat, közben meg a legtöbbjük egy beképzelt, öntelt majom, aki magasról lenézi és lekezeli a "kis kötsögöket" és még tanítani sem tud - tisztelet a nagyon kevés kivételnek!


Sok suliba és sokféle helyre jártam, sok mindent elvégeztem, így bőven van személyes tapasztalatom és bizton állítom, hogy egy diplomától még nem lesz valakiből jó tanár....

2018. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gimistől nem vennék órát sem személyesen, sem skypon.
2018. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a 6-sal.


Elég vicces, h a válaszolók olyanokat kérdeznek, h "és tud-e tanítani?" meg h "nem", nyilván csak az életkora miatt, miközben ebben a országban a tanárok legalább 90%-a teljesen alkalmatlan, és sokszor még ahhoz sem ért, amit tanít.


Angolul pl, sokszor jobban beszél egy külföldi/magyar 17 éves diák, mint bármelyik angoltanár, aki még a szlenget, vagy amerikai angolt sem ismeri.


A matektanárok meg annyira beképzeltek és sötétek, h még azt sem értik, hogy mindenki más adottságokkal születik, csak ledarálják a feladatok, és benyögik, h "most már érteni kell".


Ergo engem biztos nem zavarna így felnőttként, ha egy diák korrepetálna, feltéve ha ért hozzá és jól magyaráz.

2018. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!