Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol lenne érdemes ötvösnek...

Hol lenne érdemes ötvösnek tanulnom? (konkrétum)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék ötvösnek tanulni. Budapesten lakom.

Előzetes tapasztalatom még nincs sajnos (de pl. mikor rajzolok, akkor szívesen dolgozom az apró részleteken).


A Ring Szakképzőt találtam eddig ami egy okj-s képzést adna, de szeretnék többet, több félét is megismerni, hogy eldönthessem, hova érdemes menni, hol szeretnék majd tanulni. Viszont másikat egyelőre sajnos nem ismerek. :(


Tudnátok konkrét helyet, mestert vagy iskolát mondani, ahol tudnék ötvösnek tanulni?

Előre is köszönöm! 22L


2010. jún. 26. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a Práter utcában lévő Kézműipari Szakközépben is van ötvös okj! =) De sztem oda már nem tudsz jelentkezni. Én fogtechnikusnak akartam oda jelentkezni de március 1. volt a határidő. Viszont sztem felsőoktatásban is van ilyen képzés! nézd meg felvi.hu-n. =) 19L
2010. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)

Akinek még van, jöhet! :)

2010. jún. 27. 23:21
 3/3 rucaöröm válasza:
Ha azóta sem találtál helyet, én ajánlom Koburger Zsoltot. Úgy tudom ha jelentkezik megfelelő számú ember, elindítana egy képzést, és ő elég nagy név a szakmában.
2011. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!