Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik a legjobb Photoshop...

Melyik a legjobb Photoshop tanfolyam Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy online is meg lehet tanulni, de nekem nagyon sokat számít a fejlődésben, ha minden héten ,,rá vagyok kényszerítve", hogy bejárjak és heti mondjuk 2x foglalkozzak a témával. Tapasztalatom szerint elég sok felesleges kört meg lehet spórolni vele. Plusz az önálló utánajárás is így sokkal gyakoribb.

2018. dec. 23. 21:36
 1/1 anonim válasza:
0%

Ha érdekel a téma, akkor online is simán megtanulhatod az alapokat. Én nagyon régen kezdtem el használni, és nem is mondom, hogy profi vagyok benne, mert mindig találni újdonságokat, de amit leggyakrabban haszánlok, azt egy pár óra alatt meg lehet tanulni. Olyan rengeteg eszköz nincs is benne, amit gyakran használnak, azok a kijelölő eszközök, ecsetek, foltozó és javító eszközök, esetleg a radír, meg a gradient tool, ami nem tudom magyarul hogy van. Ezen felül meg a maszkolással kell tisztában lenni, és máris megtudsz csinálni szinte bármit a programban. Jó, persze túloztam, de ha ezek mennek, akkor tutorialokból sok trükköt és tippet lehet tanulni. Youtubon magyarul is van fent kismillió videó, de angolt is nézhetsz, még ha nem is érted mit mondd, azt látod, hogy mit csinál.

Ha tényleg érdekel a téma, akkor egy hét alatt simán meglehet tanulni ezeket az alapokat. Ha viszont csak kényszerből kell megtanulni, és semmi hasznát nem fogod venni, akkor szerintem kidobott pénz lenne egy ilyen tanfolyam.

A kérdésre sajnos nem tudok választ adni, olyan ismerősöm sincs, aki tanfolyamon tanulta volna meg. Grafikus OKJ-n van olyan tantárgy, hogy Photoshop, de külön nem tudom hol oktatják.

2018. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!