Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri gyógymasszőrnek tanulni?

Megéri gyógymasszőrnek tanulni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2010. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél kezdeni vele. Ez az elérhető legmagasabb szintű masszőrképzés Magyarországon, és erre már bármit könnyen rátanulhatsz. Ha el akarsz menni kórházba éhbérért, hát jó szórakozást. Ha ügyes vagy, és ki tudsz építeni egy magánpraxist, akkor megéri.


Gyógymasszőr

2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az anyukám hétvégénként jár masszírozni, és 1 nap alatt vagy 20 ezret keres. Tehát szerintem elég jó.
2010. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az energiákkal történő gyógyítások és a csontkovácsolgatás nagyon megy mifelénk. Szerintem nagy pénzek vannak benne, mert nagyon sokan járnak ilyenekhez.
2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én inkább gyógytornásznak tanulnék, az nagyon megéri, főleg, ha gyerekeket tornáztatsz magánpraxisban. Barátnőm adóköteles jövedelmeként 150.000-et vall be, de emellett megkeresi a dupláját egy hónapban számla nélkül. 1 gyerek 50 perc 4500 Ft. Számolj utána napi 4-5 gyerekkel!
2010. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

sziasztok. én masszőr vagyok. az okj-s gyógymasszőri képzés kb 300000 ft, és általában kórházban tudsz elhelyezkedni vele, ami manapság nem könnyű. e mellett szól, hogy a legalaposabb képzés.

másik lehetőség a pár hétvégés kb 50-60 ezres képzés, ami választható masszázsokat tanít meg neked, pl svéd, indiai, thai, stb. viszont ahhoz hogy jó masszőr légy nem elég. mellette az anatómia elengedhetetlen, és persze a gyakorlás. ez mindenképp időt és pénzt takarít meg neked, és ezek is olyan oklevelet adnak, mivel ki lehet váltani a vállalkozóit, és elhelyezkedhetsz vele. annyi csak hogy nem gyógy hanem frissítő masszázs hivatalosan

2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Keresetkiegészítésnek jó, én is az vagyok, keresek vele olyan 40 és 60 körül havonta plusszban, de csak akkor tudsz vele megélni, ha kialakult "páciensköröd" van... az meg idő... Szóval tényleg megéri csinálni másodállásban!!

Remélem segítettem!

2010. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem csak masszőri munkám van, azaz ez a főállásom. szép munka, segítesz vele másoknak, és jól is lehet vele keresni ha az ember ésszel csinálja.

de: ha bármilyen bajod betegséged van, akár csak apróságnak is tűnik, akkor kiesel, mert ez a legkeményebb fizikai munka besorolásban van, egyenértékű a bányászokéval.

mire gondolok? pl megvágod az ujjad krumplipucolás közben, vagy fáj a csuklód, vagy kibicsaklik a bokád, szóval szinte bármi történik, masszőrként keresőképtelen vagy.

ezért jó ha van másik bevételi forrás is

2010. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!