Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudnék szinkronszínészetet...

Hol tudnék szinkronszínészetet tanulni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretnék szinkronhang lenni, de bárhol keresem, minden iskola az utánpótlást keresi. A max.korhatár 21 év.


A válaszokat előre is köszönöm!


36/F



2019. jan. 7. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt nincs olyan, hogy szinkronszínész. Ezért a kifejezésért harapnak.

Másrészt kellene tudni, hogy az ország melyik részén laksz, mert gondolom Debrecenből nem akarsz Pestre feljárni, vagy fordítva.

De ne fűzz nagy reményeket hozzá; hacsak nem vagy nagyon tehetséges, vagy különleges orgánumú, nem fognak veled a későbbiekben foglalkozni. És ha nagy csoportos képzésben veszel részt, nagyon meg sem éri, mert nem jut rád elég idő.

2019. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%

Szia!

Én diákképzésre jártam az Első Szinkronszínészképzőbe, de ott van felnőtt csoport is, korhatár nélkül. Stúdióismeret mellett van színészmesterség és beszédtechnika óra is, én nagyon szerettem.


A szinkronszinesz@szinkronszinesz.hu e-mailcímen tudsz érdeklődni, vagy fenn vannak Facebookon is.

[link]

2019. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül mondom, hogy kopogtass be stúdiókba és ha tényleg van hozzá hangod, akkor házon belül kitanítanak.
2019. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!