Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ vizsgánál már kérik az...

KRESZ vizsgánál már kérik az általános iskolás bizonyítvány bemutatását?

Figyelt kérdés

Adódott egy kis anomália. A Gyorsjogsinál csináltam meg online a tanfolyamot, semilyen emailt nem kaptam tőlük, a hatóság visszaigazolásáról szóló emailt sem. A poén, hogy az autósiskolánál sem mondták el, hogy KRESZ vizsgára már vinni kell valamilyen bizonyítványt. Nekem ma mutatta meg a barátnőm az ő emailjét, ugyanennél a sulinál csinálta. A vicc, hogy pénteken megyek, Pesten vagyok, innen 300 km-re lakom, és már megoldhatatlan, hogy hozzám kerüljön az eredeti példánya a bizonyítványnak...


VISZONT kaptam a héten hallgatói jogviszony igazolást, azt elfogadják? Nem én hibáztam...nem kaptam tájékoztatást..



2019. febr. 20. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:

A legalább 8 általános iskolai bizonyítványt az első KRESZ vizsgán már be kell mutatni, enélkül nem folytathatja a jelölt a tanulmányait. Ez 2017-es.


Többen viszont mondták, hogy csak akkor kell, amikor a közlekedési hatósághoz mész, hogy állítsák ki a vezetői engedélyed..most akkor mi az igazság? Nektek tapasztalat? Megnézték Kresz vizsga előtt?

2019. febr. 20. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekünk


nem nézték meg előtte

2019. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se nézték meg előtte
2019. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De utána sem
2019. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem gond, ha nincs nálam? Amint írtam, iskola látogatásit tudok vinni csak..holnap mindenesetre felhívom őket...(a kérdés azért lett kiírva, mert érdekel a tapasztalatotok)
2019. febr. 20. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elkérték (2018 május), de szerintem utólag is pótolható, csak felírják maguknak, hogy neked még nem lett bemutatva.
2019. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elfogadta a vizsgáztató a jogviszony igazolást meg a diákot, csak a gyorsjogsis nő volt gyökér.
2019. febr. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!