Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha megbuktatnak, vizsgázhatok...

Kitty Tailor kérdése:

Ha megbuktatnak, vizsgázhatok újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abba a hibába estem, hogy egy tanfolyam végén fel vállaltam a véleményem és emiatt az az osztály ami eddig kiközösített, most végtelenül utál is. ( 30 ezerért akartak az oktatóinknak ajándékot venni és én meg pár személy szóvá tettük hogy szerintünk nem érdemel ilyet főképp, hogy mindig baromi lekezelő volt velünk, de végül egyedül maradtam a véleményemmel és közutálat tárgya lettem----hozzá tenném, én nem mondtam semmi konkrétat hogy miért nem akarok beszállni az ajándékozásba, csak annyit, hogy nem érzem úgy hogy ilyen drága ajándékot akarnék neki adni, így ebből kimaradok--nem minősítettem senkit ezt direkt vissza néztem)


Szóval tartok tőle, hogy valaki közvetített az oktató felé és ő meg elintézi majd hogy megbuktassanak. :/ Ilyen esetben mit lehet tenni?



2019. márc. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetős a vizsga, be se fizesd. Lehet később is vizsgázni. Viszont az lehet, hogy ugyan az a tanár lesz akkor is.
2019. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos már rég be lett fizetve, most szerdán lesz a vizsga így arra már muszáj elmennem. viszont okj-s műköröm építőn vagyok
2019. márc. 2. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor menj el. Sok sikert :)

Jogod van megnézni az értékelést és reklamálni, ha szerinted nem objektív. Csak emiatt meghúzni biztos nem fog. Ügyes legyél, adj bele mindent, a legjobb tudásod szerint. Akkor biztos jó lesz.

2019. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, hát remélem én is hogy nem lesz gond, de természetesen mindent bele fogok adni :) Köszönöm
2019. márc. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!