Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Személy vagyonör tanfolyamhoz...

Személy vagyonör tanfolyamhoz oda van irva kizàró ok gyenge erölét. Pontosan mit kell érteni ezalatt?

Figyelt kérdés
Akkor ha vékony vagyok és nem izmos akkor én vagyonör se lehetek??

2019. ápr. 16. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van erőnléti vizsga, amelyet egy 70 éves nyugdíjas is megcsinál. Amúgy ha gyenge vagy, miért akarsz vagyonőr lenni?
2019. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értek semmihez. Nem vagyok annyira gyenge csak vékony. Viszont úgy képzeltem rànéznek az emberre és eldöntik ez jó lesz vagy nem. Esetleg azt tudod miböl àll az erönléti vizsga pontosan? Te is letetted ezt a képzést??
2019. ápr. 16. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

A "gyenge erőnlét" annyit jelent, hogy ne 70+ -os bácsika, vagy 160 kilós, fulladozó, szív és cukorbeteg legyél.

Attól, hogy vékony vagy elvégezheted.

2019. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!