Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Villamos mérnökasszisztens-kép...

Villamos mérnökasszisztens-képzés Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan szakközépiskolát Budapesten, ahol szeptembertől indul ilyen képzés, és még nem késő jelentkezni?
2010. júl. 7. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

Villamosmérnök-asszisztens-t akartál szerintem írni. Mert fordítva nagyon tréfás a jelentése. De én a helyedben ilyet nem csinálnék. Önálló szakmát tanulj, amivel jó sok pénzt lehet keresni. Mert ezzel sosem fogsz a minimálbéresek táborából kitörni!


Én villamosmérnök vagyok, és biztosan nem választanék magam mellé olyat segédnek, aki mindenféle hebehurgya képzésről jött. Inkább én tanítom meg neki, amit tudnia kell, akkor legalább egy nyelvet fogunk beszélni, és nem lesznek meglepetések!

2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!