Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek Budai Dávid...

Mi a véleményetek Budai Dávid devizakereskedési képzéséről?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 10:55
 1/6 Kálvin Tamás válasza:
0%
Helló Nagyon ajánlom, hiszen nála jobb tőzsde oktató nincs a világon. Hidd el vedd meg és próbáld ki nem bánod meg... Esetleg meg köszönöd, hogy ezt mondtam mert jól fogsz járni: D
2019. júl. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abbol el, hogy csoroknak ad tanacsokat, de amugy semmi tartalom nincs mogotte. Keress mas megelhetsi lehetoseget, kamu az egesz
2019. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem sokat er... random belepesek a piacra fibonacci alapjan, dupla csucsok, fej es vall kereskedesei es ne is beszeljunk a "vizualais trend meghatarozasrol". nagyon amator szintu. kezdoknek oke, de nagyon ajanlom hogy foglalkozz tovabb a piaccal, ha tenyleg raszanod magad. ne ragadj le az elso szinten
2019. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én főleg most nem vennék tőle semmit, hogy nőket ver.
2021. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kálvin Tamás válasza:
utolsótól kérdezem te mit ittál? ki ver neked nőket?
2021. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Semmit nem ér, olyan dolgokat tanít, amit megtalálsz ingyen is a neten.

Nagyon nagyon alap dolgokat, alakzatok, fibo, “fj” stratégia, ami nemmi több, mint fej-váll, vagy dupla csúcs/völgy.

A grid stratégiája meg egy rakás fos, kizárt, hogy ezzel bárki is képes pénzt keresni!

Elmondja, hogy a pszichológia a legfontosabb, cserébe erről beszél a legkevesebbet, és baromságokat mond, meg könyvekből idéz ilyen hatalmas nagy bölcs okosságokat. Közben semmi konkrét nincs a helyes bankroll vagy money menedzsmentről.


Viszont nagyon ügyes, hogy jó marketinggel el tudta adni közel 1000 embernek az anyagát, ami egy kezdő 1-2 hónapja a neten nézelődő kölyökkutya is meg tud tenni.


Én is megvettem sajnos, teljesen laikusként, viszont a hitegetések, hogy nem kell több anyagot venni, meg más stratégiát tanulni, stb, stb… csak elvettek az életmből 2 felesleges évet!

Majd megismertem más kereskedőket, akik valóban tanítanak értelmes dolgokat is, és 7-8 hónap gyakorlás után sikerült founded számlát nyernem, amin konzisztens vagyok hónapok óta, és növelem az egyenlegem.



Egy mondatban összefoglalva: Dávid anyaga egy 10/10-es tudáshoz képest egy 10/2-őt talán ér.

Ha valaki lusta utána nézni ingyen a neten az alapoknak, az vegye meg, de pénzt keresni 100%, hogy nem fog vele.

2022. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!