Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mikor kezdhetem el tanulni az...

Mikor kezdhetem el tanulni az autóvezetést?

Figyelt kérdés

16 lettem januárban..akkor már júliustól bele vaghatok?

Tudtok egy kisebb útbaigazítást adni?

Hogyan kezdjem, mit erdemes és mit nem?


2019. jún. 30. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, KRESZ 16,5 éves kortól lehet, vezetés 17től. De ha van egy szép nagy udvarotok, meg egy ráérő szülőd akkor már most kezdhettek gyakorolni indulást-megállást, váltást, ilyesmit.
2019. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 30. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kreszt, ha szeretnéd megcsinálhatod, bár nem tudom mennyire felejted el, mire vezetni kezdessz. A Vezetést a 17. életéved betöltése napján is kezdheted már akár. Hogy érdemes-e otthon gyakorolni ezt nem tudom. Tény, hogy az oktatók szeretik ha van némi ismereted, de! Ha mondjuk az otthoni kocsitok benzinek és dízelesen tanulsz, vagy fordítva, akkor furcsa is lehet, nameg, néha sokkal nehezebb a berögzött "hülyeségeket" kinevelni a tanulóból, mint megtanítani 0-ról. Meg össze is zavarhat. Nálunk otthon az Opelben ott van a Rükverc, ahol az oktató autóban az 1-es. Fura lesz átszokni majd. Az nagyon hasznos lehet, ha már a kresz előtt, vagy ha hamarabb csinálod, mint a 17. szülinapod, akkor a kresz után válassz oktatót, és jóelőre tárgyald le vele a kezdést. Nyáron nagyon nagy a tömeg. Én is itt szívtam meg. Júliusban végeztem a Kresszel és novemberben tudtam kezdeni a vezetést. Érdeklődj, hogy jó oktató legyen. Ha sokan vannak nála, az jelent valamit. Ha jófej, megengedi, ha mégjobb fel is ajánlja, hogy ülj be egy-két órájára, nézni, hogy más hogy vezet. Én kb 4 órán ültem benn. Nagyon sokat segített. Ráadásul a tanítási módszerébe is belelátsz. Csak ügyesen! Menni fog!
2019. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!