Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elvégeztem egy vízimentő...

Elvégeztem egy vízimentő tanfolyamot és a balatonon szeretnék vele dolgozni. Hogy tudok elhelyezkedni a legkönnyebben valami strandnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Siófon, Füreden tehát szerintem nagyobb városokban simán:) Googlíz rá.
2010. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hol végezeted el a tanfolyamot? Mert a vmsz Zánkán indít tanfolyamokat. Aki elvégezte, az már kezdhet is dolgozni a Balaton valamelyik strandján.
2010. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Még annyit, hogy a Balatonra tudomásom szerint nem elég a sima vízimentő tanfolyam. Mindenképpen kellene valami továbbképzésre menni. Hiszen az mégis csak nyílt víz. Egyéb dolgokat is meg kell tanulni, mint egy medencés vízimentőnek (akik egyébként uszodamesterek, csak sokan helytelenül használják).
2010. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát Győrbe végeztem el,munkát nem adott,de egyben vízimentő és uszodamesteri képesítést is kaptam;)
2010. júl. 11. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj a kíváncsiskodásért de lenne pár kérdésem a tanfolyammal kapcsolatban, örülnék ha válaszolnál!

Mennyi ideig tartott a tanfolyam? Milyen fizikummal rendelkeztél, sportoltál előtte rendszeresen valamit? Mennyire durva szerinted az egész, illetve mennyire nehéz teljesíteni a vizsgakövetelményeket?

2011. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!