Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Penta Unióról vélemény, főleg...

Penta Unióról vélemény, főleg a távoktatásról?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni az ősszel induló távoktatásos képzést és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, véleményekre. Hányszor és mikor kell megjelenni a tanteremben személyesen, hogy működik a távoktatás, részletfizetési lehetőség van-e.

Mennyire "hatásos" és célravezető a képzés távoktatásban?


Köszönöm a válaszokat. ;)


2019. júl. 23. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfejeltettem írni, hogy a vállalkozási mérlegképes könyvelő képzésre tervezek jelentkezni.
2019. júl. 23. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Mképest távoktatással NE! Még tantermi oktatással is nagyon magas a bukási arány.
2019. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Igazából a munka miatt csak a távoktatásos hétvégi verzió lehetséges.


Miért olyan "szörnyű" szerinted a távoktatás? Hát tök jó hogy bármikor barhányszor vissza lehet nézni az anyagokat. :)

2019. júl. 23. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába nézed vissza, mert mindig pont ugyanazt fogod hallani... ha valamit nem értesz, akkor is pont úgy fogod újra és újra hallani, nem kérhetsz rögtön magyarázatot.

Ráadásul egyedül nagyon nehéz, brutálisan sok az anyag, netes tételekből nem szabad tanulni, mert nincsenek aktualizálva, nagyon össze kell fogni másokkal.

2019. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam egy másik választ, így ide csak annyit írok: Számvitel Navigátor. Ott vedd meg az anyagokat, nagyon jók. A Penta szerintem egy nulla, a távoktatási anyagukat pedig a Számvitel Navigátor csinálja. :) Nem muszáj befizetned a képzésre, ha jó anyagot akarsz.
2019. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!