Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kanadában forgatókönyvíró...

Kanadában forgatókönyvíró szeretnék lenni. Van értelme itt elkezdeni tanulni?

Figyelt kérdés

Pár éven belül kimegyek Kanadába egy rokonhoz. Ha minden úgy alakul, ahogy terveztem, utánanéztem, akkor le is tudok telepedni. (Légyszi azokon a válaszokon lépjünk túl, hogy vízum meg nem egyszerű meg stb.. Tisztában vagyok ezzel, feltételezzük, hogy ott tartok, hogy biztosan megvan a letelepdési)


Szóval. Megérné itt elkezdeni több tanfolyamot, akár rendezőt, producert is (forgatókönyvírón kívül) vagy felesleges pénzkidobás, mert kint teljesen eltér és semmi hasznát nem venném?


Ui.: nyilván kint is szeretném tanulni, csupán "ne az ismeretlenbe vágják bele" alapon gondolkodtam azon, hogy akár már itthon is megérné elkezdeni.


Szerintetek?


2019. aug. 22. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit megtanulsz, az a tied. Azt mashol is fel tudod hasznalni.
2019. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulni érdemes, de Kanada az amerikai filmekhez terep, filmeket nem nagyon csinálnak, esetleg franciául Quebecben. De bizonyos körökön kívüliek labdába se rúghatnak.
2019. aug. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!