Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Au pair az Amerikai Egyesült...

Au pair az Amerikai Egyesült Államokban? Lenne értelme belekezdeni szeptembertől?

Figyelt kérdés
Már régebben megtetszett az "au pairkedés", az hogy elkerülök egy más nemzetiségű családhoz és velük élek, vigyázok a gyerek(eik)re, besegítek kicsit. Most érettségiztem, és hiába sikerültek jól, kb 400 pontom körül lesz, nem oda fognak felvenni ahová tényleg szeretnék menni, ezért arra gondoltam, hogy jövő szeptemberig így foglalom le magam. Nem szeretném elkezdeni azt a szakot ahová fel fognak venni. Hallottatok már esetleg a "Cultural Care Au Pair"-ről? Én náluk regisztráltam, lesz egy beszélgetés is majd, amire szeretnék elmenni. Mit gondoltok erről? Esetleg akinek van tapasztalata, írna nekem?

2016. jún. 7. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki belekötne, hogy rossz kategóriát választottam.. Lehetőségem van külföldi egyetemen tanulni/tanfolyamon részt venni. Én nyelvtanulásra gondoltam (választhatok több közül), mert későbbiekben szeretnék szintemelő érettségit tenni angolból.
2016. jún. 7. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az aupair-kedés jó ötlet 1 évre, viszont hacsak nem vagy teljesen biztos benne, hogy ezt szeretnéd csinálni 1 évig, én inkább valami közelebbi (anglia?) helyszínt választanék.


Ha bármi történik, pl nem jó a család, vagy meggondolod magad, egyszerűbb lesz hazajönni, míg ha USA-ba mész au-pairnek, gyakorlatilag jópár hónapot csak azért dologzol, hogy fedezze a 2 repülőjegy árát, nem?

2016. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fix 300.000-320.000 forint lenne. Ezt akkor kell már kifizetni ha a család már kiválaszt és én is őket.

Ott hetente 50.000 forintot kapnék.

2016. jún. 7. 20:18
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Ugyan nekem nincs személyes tapasztalatom, de én is szeretnék 1 évet halasztani és kimenni az USA-ba au pairnek. Rengeteg magyar blogot elolvastam ezzel kapcsolatban, és a lányok 99%-a az Au Pair In America-val ment ki, ők a legmegbízhatóbbak, én is náluk regisztráltam. Böngészd át ezt az oldalt: [link]

2016. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En most csinalom a jelentkezesem a Cultural Care-rel. Lanyok, ne menjetek az aupair in americaval. A Cultural Care-nek van a legtobb hosztcsalad a bazisaban. En osszevetettem mindent amikor dontottem, a Cultural Care sokkal jobb'
2016. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Én a Cultural Care-el vagyok kint. Én ajánlom öket nagyon megbízhatóak mindent leszerveznek. Bár tény, hogy volt olyan akinek nem váltbe a család és újat kellett keresni, viszont ha nem találsz másikat adott idön belül (kb 2 hét) akkor mehetsz haza.

Pár fontos dolog:

- Nagyon válogasd meg a családokat, persze mindig mondják, hogy a család alapján döntsd el hová mész, de én fontosnak tartom, hogy legyen egy nagyváros a közelben, lehetöleg fél, max egy óra távolságra. Különben halálra fogod unni magad a szabadidödben.

- Én nem jöttem volna az USA-ba 21 év alatt. Sehova nem engednek be és sehol nem kapsz még egy pohár bort se.

- Készülj fel rá, hogy otthoni viszonylatban nem rossz a 195 dollár amit kapsz de itt, nem lesz valami sok.


Összességében nekem nagyon tetszik klassz családot fogtam ki jó helyen vagyok, de tény, hogy sok múlik a szerencsén 😊 Ennek ellenére aki szeretne jönni a CC-el mindenképp vágjon bele😊

2016. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!