Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van értelme egy évig a nyelvtu...

Van értelme egy évig a nyelvtudást fejleszteni középiskola után?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni angol anyanyelvű külföldi egyetemre, viszont jelenleg nincs meg az a szintű nyelvi képesítésem, ami oda elegendő lenne. Van-e értelme egy évet dolgozva+nyelvet tanulva úgymond kihagyni és utána beadni a jelentkezést egy külföldi egyetemre vagy inkább felejtsem el külföldet és tanuljak itthon?
2015. szept. 22. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha oda vágysz, tegyél érte! Teljes erőbedobással! Sok sikert!
2015. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire reálisak a céljaid és a képességeid, és hova szeretnél menni.
2015. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, de nem itthon. Menj ki az adott országba dolgozni, és sokkal jobb nyelvtudásod lesz, mintha itthon bénáznál, ha már a külföldi egyetem a cél.
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a célod, van. Ha igazából az a kérdésed, hogy nem "gáz"-e kihagyni egy évet középsuli után, akkor az a válaszom, hogy ne is tétovázz ilyesmi miatt! Én pl. azelőtt mentem egyetemre, mielőtt kellőképp átgondoltam volna (és egyébként pont külföldre), és nem tartom utólag jó döntésnek, hogy nem hagytam ki egy évet. Inkább előtte, mint közben.
2015. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!