Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » MOGYE- Marosvasarhelyi orvostu...

MOGYE- Marosvasarhelyi orvostudomanyi egyetemre a felvetelihez ugyanugy ketto emelt kell kemiabol es biologiabol vagy eleg egy-egy kozepszintu erettsegi?

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy 10%ban az erettsegi a meghatarozo, 90%-ban a teszt. Ha tudtok valamit a kovetelmenyrol emelt, vagy kozep erettsegi kell-e azt megkoszonnem.

2019. szept. 21. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Romániában nincs emelt vagy középszintű érettségi. Nincs meghatározva, hogy miből legyen érettségid. Van egy könyv és abból vannak a kérdések a felvételin.

Ha bármi kérdésed van, írj. :) Orvosira járok.

2019. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarországiként nem ajánlom, nagyon sokan eljöttünk onnan a román nyelv miatt. Inkább próbálkozz akkor már valamelyik nyugat-európai országban. Ezt a lehető legjobb indulatból mondom.
2019. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Igazabol ha lenne mas lehetosegem hidd el elmennek mashova. De itt meg a telefonba ugy hogy nem is ismernek a magantanarok leraznak es nem ertem miert. Pedig ismerem magam es nagyon kitarto vagyok, a nyugati orszagokba meg nem tudom milyen kovetelmenyek kellenek:(
2019. okt. 27. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak oda ne menj! Saját érdeked, hidd el!
2019. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! És miért olyan rossz ott? Mesélj!
2021. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!