Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Te hol tanulnal fogorvostudoma...

Te hol tanulnal fogorvostudomanyt es miert?

Figyelt kérdés

Tanulhatok itt (Finnorszagban), vagy Magyarorszagon. Alapvetoen ugy tervezem, hogy itt fogok tovabbtanulni, de kicsit eljatszottam a gondolattal, hogy otthon is lehetne felvetelizni, mivel konnyebb bekerulni.


Itt hagyomanyos felveteli van, fizika,biologia,kemia a kotelezo, de lenyegeben matek is, mert mindnel inkabb szamitasos feladatok vannak. Plusz nezik a fizika,kemia,biosz,matek, nyelvek jegyeket.


Itt 5.5 ev , otthon 5 ev. Szerintem a gyakorlati kepzes jobb lehet, mint otthon, mivel ultramodern minden.



2019. okt. 11. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Maradnék kint.
2019. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van fogorvosnak tanuló ismerősöm,így csak annyit tudok mondani, amennyit ő.


Én Finnországot javasolnám inkább,mert itt - elmondása szerint- a tankönyvek régi módszerekről ír, amit a gyakorlatban pl nem használnak. Amikor orvos mellett segített, akkor tanulta a mai módszereket

2019. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maradok. :)
2019. okt. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!