Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az álommunka számodra? Mi...

Mi az álommunka számodra? Mi az aminek tanulnál ha újrakezdhetnéd az életedet?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy ülni a tengerparton és keresni a milliókat. A realizmus talaján maradva. Mi az amiben úgy érzed, hogy jól éreznéd magad? Amiben el tudod képzelni saját magadat és úgy érzed, hogy abszolút nem lenne teher minden nap dolgozni menni. Bármit írhattok, állatorvostól a rendőrig akármit.
2019. jún. 6. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügy. Orvosi diagnosztikai analítikus lennék, ha újra kezdhetném.

Szeptembertől ha sikerül, akkor eü-t fogok tanulni, de nem ezen a szakon.

2019. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Orvos lennék.

Következő életemben már óvodában elkezdem tanulni a bikémet :D


Most is eü-ben dolgozom, de más területen.

2019. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunugyi nyomozo , pszichologus vagy igazsagügyi pszichiater! :) ☺
2019. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szuper válaszok! Jöhetnek még! 😊
2019. jún. 6. 17:23
 5/17 anonim válasza:
49%
Én bűnöző lennék..amikor annak idején beléphettem volna az ukrán maffiába,nem tettem..azóta is bánom.
2019. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de én is orvos szeretnék lenni :D

Mondjuk én még küzdök érte, mert annyira nem vagyok kicsúszva az időből. Bár az tény, hogy szívesen visszamennék gimi 10.-be, hogy faktválasztáskor a biosz+kémiát írjam be angol helyett. Sajnos picit késve jöttem rá, hogy orvos szeretnék lenni, ami egy ilyen hosszú képzés esetén, főleg lányként nem túl szerencsés.

2019. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én matektanár.

De kutatói pályára készülök, szóval talàn még lesz részem ebben egyszer.

2019. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én jogász lennék, és nem nagyon rugaszkodtam el az igazságtól, jogász hallgató vagyok jelenleg. Nekem ez egy álom, szeretem és élvezem minden percét, és nem is tudom elképzelni magam más szakmában. Talán még a színészkedés vonz egy picit, érdekel milyenek lehetnek a forgatások és a háttérmunkálatok, de biztosan tanulnék mellé még valamit, szeretek minél több tudással rendelkezni.

Vicces kívül meg ha az államokban születnék újra hímneműnek, belépnék az első alkalommal amint elérem a megfelelő kort a tengerészgyalogság különleges kommandósai közé... De ez a messze jövő még :D

2019. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én tanár lennék egy olyan társadalomban, ahol tényleg megbecsülik a munkát a diákok és a többi kolléga is. Leginkább egyetemen tanítanék, de ott is siralmas a helyzet (nem csak fizetés tekintetében...).
2019. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én állatorvos vagy gyógyszerész lennék, vagy pedagógus. Most műszaki területen van végzettségem, de nem érzem közel magamhoz.

Mivel a leírtak közül mindegyik elég hosszú és drága képzés, sajnos már nem sok értelme van nekiállni az én részemről.

De azért sokan vannak ám, akik 30-as, 40-es éveikben állnak neki valami új szakmát tanulni, bár ilyenkor már jellemzőbb, hogy valami rövidebb és olcsóbb képzést választanak, levelezőn.

2019. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!