Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Utolsó előtti félévben mennyir...

Utolsó előtti félévben mennyire jó ötlet külföldön tanulni?

Figyelt kérdés
7 tárgyam lesz abban a félévben, tehát nem olyan sok, viszont az utána következő félévben végzek és nem tudom, hogy emiatt problémásabb lenne-e vagy sem.
2019. okt. 12. 11:31
 1/3 anonim válasza:
Bp-i bölcsészkaron, ahova jártam, volt tanár, aki direkt kicseszett erasmusosokkal, úgyhogy erre inkább számíts, DE semmiképp se hagyj ki egy ilyen lehetőséget, mert egész életedben bánni fogod!!:) Jó utat!;)
2019. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok: ha kevés tárgyad lesz, egyszerűen készülj előre...:) gondolom szak doki téma már megvan, a tételsorok se szoktak teljes egészében megváltozni
2019. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy az enyémek kicseszős típusok, de az információ áramlás az pl. katasztrofális, a szervezettség szintén, a problémamegoldás sem a legjobb a tanszéken. Csomóan vannak, akik még az utolsó félévükben szerencsétlenkednek az első féléves tárgyaikkal, mert akkor pl. nem hirdettek elég kurzust, hogy mindenki fel tudja venni vagy egyáltalán nem tartottak és hasonlók, úgyhogy eddig kb. minden félévem úgy indult nekem is, hogy harcolunk a tárgyakért, a kreditekért és hetekig megy a kavarás. Nekem eddig szerencsére minden tárgyamat sikerült időben felvennem, de félek, hogy esetleg a külföldi félév alatt nem menne, nem jutna el hozzám semmi infó stb. és nem szeretném, ha ebből probléma lenne, mert szeretnék időben végezni.
2019. okt. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!