Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Itthon elkezdtem az egyetemet,...

Itthon elkezdtem az egyetemet, de a 4. szemesztertől szeretném Ausztráliában folytatni. Ez megvalósítható, úgy, hogy ott elfogadják az eddig befejezett szemeszteremet vagy elölről kéne kezdenem az egész egyetemet?

Figyelt kérdés
Ha elfogadják, milyen vizsgák kellenek, hogy átvegyenek? (pl TOEFL nyeelvvizsga vagy ottani érettségi)
2019. okt. 30. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvetelizni biztos,hogy ujra kell majd. Az, hogy mennyit szamitanak be az elvegzett targyakbol csak ott fog kiderulni, esetleg elore megkerdezheted a TO-t, marmint az ottanit. Viszont, ha egyebkent is kimesz, akkor majdnem mindegy, raer felveteli utan is. Milyen szakon vagy?
2019. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre kizárólag az új egyetem tanulmányi osztálya tudja megadni a választ. Őket kell alaposan kikérdezned a lehetőségeidről. Javaslom mielőbb.
2019. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes most elkezdened email-ezgetni a kiszemelt egyetemeddel.
2019. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!