Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 2020-as felvételire érdemes...

2020-as felvételire érdemes igy emelteznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ugye ma jelentettek be, hogy megsem kotelezo a nyelvvizsga felvetelihez, (bar nekem mar megvan) informatikabol emeltezem prog. info miatt, emellett angolbol szerettem volna emeltezni, mert ugy volt hogy járna rá 28 pont nyelvvizsga mellé, hiaba ugyanaz a nyelv. Viszont igy mar valoszinuleg semmit nem adna, igy megéri emeltezni angolbol?

Elvileg 50 pont sem jar, mert nem kovetelmeny a prog.info szakon.

Ha valaji segitene, megkoszonnem😅



2019. nov. 7. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n kikeresed az adott egyetem adott szakat, ott le vannak írva a felveteli követelmények, közöttük azok a targyak amiket a felvetelihez kernek. Azokbol valassz egyet, es emeltezz.
2019. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erted mit kerdeztem, gondoltam hogy ez lesz😅
2019. nov. 8. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanabból a nyelvből én úgy tudom, hogy nem jár pluszpont az emelt érettségiért és a nyelvvizsgáért. Ha emeltezel infóból és angolból, akkor mivel ezen a szakon az infó elfogadott, az angol emeltet betudhatod a kötelező emelt érettséginek, az infóért kaphatsz plusz 50 pontot és szerintem a nyelvvizsgáért is plusz 28-at. A jelenlegi állás szerint legalábbis, ha már nem fognak rajta változtatni.
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!