Mikor érdemes elkezdeni készülni a felvételire?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetek miatt de telorol vagyok. Tehat hetedikes vagyok, es kineztem magamnak egy sulit, ahova ha nem kerulok be akkor nem tudom mit csinalok.... mivel egyszeruen olyan szinten tetszik az a gimi, meg jokat is hallolok rola, szoval nagyon szeretnek bekerulni. DE. A matekom 4es es nagyon felek a matek kozpontitol... (egyebkent nemetre szeretnek menni) mit gondoltok, mikor erdemes elkezdeni ra keszulni(es mit), hogy biztos meglegyen? Vagy negyessel mar nem is nagyon van eselyem? Egyebkent ez a suli veszprem a lovassy... igen, tudom egy eleg eros suli... vagy szerintetek matek negyessel mar nem is erdemes megjelolni? A tobbi tantargyam otos, bar a fizika az most nem tudom hanyas lesz 4 vagy 5...
2017. ápr. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az iskolát nem ismerem pontosan, ahova jelentkezni akarsz, de akkoriban én is egy közepesen erős - erős suliba jelentkeztem. Szerintem nem kell aggódnod, figyel órákon, tanulj rendszeresen és ha az utolsó évedben, 8 osztályban elkezdesz rá készülni nem lesz semmi problémád! Sok sikert!
2017. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azért legyen B és C terved is. Ha pedig mégsem oda vennének fel ahova a legjobban akarod, akkor sem dől össze a világ, sőt lehet jobban jársz...
2017. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) persze van B es C sot meg D tervem is, csak ezt nagyon de nagyon szeretnem:)
2017. ápr. 2. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
8.osztályos vagyok csak annyit mondok hogy kitartás sok erő kell hozzá és nem lehet elég hamar elkezdeni ha van bármi kérdés akkor irhatsz privátba is.
2017. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2021. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!