Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha ti válaszatnátok, Erasmusra...

Ha ti válaszatnátok, Erasmusra mennétek Franciaországba, vagy nyáron Amerikába Campleadersszel?

Figyelt kérdés
Csak egyre van anyagi és időbeli keretem.
2019. nov. 21. 07:59
 1/3 anonim válasza:
100%
En Erasmusra mennek Franciaorszagba, de ne stresszeld tul a dontest, mindketto nagy elmeny lesz :)
2019. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Inkább Amerika szerintem ez ilyen egyszeri lehetőség. Franciaországba azért egyszerűbb utazni hisz közelebb van, olcsóbb és EUs ország.
2019. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Én is az usa-ra szavazok. Most voltam kint a nyáron az AmeriCamppel, hatalmas élmény volt. Franciaországba bármikor el tudsz menni, meg tudod úszni olcsón is, egy amerikai utat viszont saját magadnak nem fogsz tudni ennyiből kihozni.
2019. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!