Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Franciaországba szeretnék...

Franciaországba szeretnék kimenni egy tanévre, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

milyen programmal menjek , mik a teendők ilyenkor?


15/f



2012. jan. 2. 18:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz franciául?
2012. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Alig tudok csak szepetemberbe kezdtem el .
2012. jan. 3. 14:01
 3/29 anonim ***** válasza:
Akkor elárulnád hogyan szeretnél kimenni egy tanévre középszintű nyelvtudás nélkül?
2012. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Haha... 21. századba vagyok. Ne mondd már hogy nem lehet megoldani hogy egy 15 éves gyerek ki menjen franciába alapszintű nyelvtudással. :)
2012. jan. 4. 16:03
 5/29 anonim ***** válasza:

Először is 21. századbaN

másodszor szerinted hogy fogsz mindent franciául tanulni ha nem tudsz franciául te nagyon okos? Egyébként 800.000-1.000.000 Ft-nál kezdődik egy tanév,ebben nincs benne az utazás,biztosítás, tankönyvek

2012. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ja és elmondom neked hogy a legtöbb helyen középfokú nyelvvizsga nélkül ki se visznek.
2012. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ja és : KIMENJEN ha az igekötő az ige előtt áll akkor egybe írjuk -.- magyarul se tudsz nem hogy franciául -.-
2012. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

1. vannak olyan programok amelyek a kezdőkre orientálódnak , épp azért hogy tanulhassák a nyelvet,


2. Mit akarsz azzal mondani hogy 1M forint... ne törődj te azzal!


3. Nagyon ügyes és szemfüles vagy , hogy észrevetted az igekötőt. Ügyes vagy , jelentős dolgok. :)

2012. jan. 4. 17:19
 9/29 A kérdező kommentje:
4. Elég szűk a látástered. Nem a perifériás látásra gondoltam.
2012. jan. 4. 17:21
 10/29 anonim ***** válasza:
1: Ha van pénzetek menj nyelvtanfolyamra :)Középfok és felsőfok között vagyok franciából s így se mernék belevágni... A külföldi tanév azt jelenti hogy mindent franciául kell tanulnod ismétlem mindent, mintha francia lennél... ezt egy kezdő nyelvtanfolyam neked nem fogja megtanítani. Gondolj bele hogy mondjuk amik a töri könyvedben vannak le tudnád fordítani?? Pedig ott szükséged lesz rá... senki sem fogja neked magyarul megmondani a szavakat amiket nem ismersz és elég sok lesz hidd el,Ráadásul ott nem ismersz majd senkit , a francia gyerekek pedig nem igazán fognak veled barátkozni ha nem beszéled a nyelvüket, ha az alapdolgokat nem beszéled akkor az általuk beszélt szlenget még annyira se fogod...
2012. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!