Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen a révkomáromi Selye...

Dori200820 kérdése:

Milyen a révkomáromi Selye János Egyetem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12.-es és a magyar felsőoktatási szabályok miatt szeretnék ebbe az iskolába járni( gondolok itt az emelt érettségire), későn kezdtem el a továbbtanuláson gondolkozni, és most ezért egy picit bajban vagyok. Szóval személyes tapasztalatok érdekelnek a GTK-ról, a kolégiumról és úgy általában az egész egyetemről.

2019. dec. 3. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm végzett ott sikeresen. Nagyon könnyű bejutni, de már nem olyan egyszerű bennmaradni. A könnyű bejutás miatt nagyon sok diák lazára veszi a dolgot, és nem járnak előadásokra, nem tanulnak, megbuknak. Ezért sokan lemorzsolódnak. Egyébként nappali tagozaton nincs tandíj, elfogadható áron van a kollégium és van tanulmányi ösztöndíj. Diákmunkát vállalhatsz Komárom magyarországi és szlovákiai oldalán is. A tanárok segítőkészek, az oktatás magyar nyelven van, a hallgató önkormányzat rengeteg programot kínál. Minden azon múlik, hogy Te, hogyan állsz a dolgokhoz. Ha hajlamos vagy olyan társághoz csapodi akik minden nap isznak, és minden nap buliznak és tojnak az egészre, akkor felesleges oda menni. Azonban ha a normálisabb csapattal tartasz együtt és komolyan veszed akkor menj nyugodtan, mert nagyon jó hely.
2019. dec. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!